Hotel Alexander Stříbro, Region Plzeň

Hotel Alexander

Hotel Alexander

Srdečně vítejte v jedné z nejkrásnějších budov na náměstí, přímo  v centru historického starého města ve Stříbře. Hotel Alexander má ideální polohu pro výlety do blízkého okolí, Mariánských Lázní, Karlových Varů, Františkových Lázní nebo Plzně.

Hotel Alexander byl znovuotevřen v roce 2006 a nachází se v prostorách jedné z nejhezčích historických budov ve Stříbře. Užijte si speciální služby 4**** hotelu Garni. Bufetová snídaně Vám nabídne vše, po čem Vaše srdce touží a v našem hotelovém baru Vám po celý den rádi nabídneme kávu, plzeňské pivo, nápoje a malé občerstvení. Tým hotelových zaměstnanců Vás přivítá i v cizím jazyce a těší se na Vaše rezervace.

 

Užijte si pohostinnosti v tom nejlepším hotelu

Jedinečné kouzlo dělá hotel Alexander zvláštním místem. Naše dveře jsou kdykoliv otevřeny pro  mezinárodní návštěvníky a obyvatele města, kteří k nám přicházejí za obchodními schůzkami nebo jen tak pro radost.

Lobby-bar hotelu Alexander nabízí své speciální služby 24 hodin denně. Ať už přijedete pozdě v noci, brzy ráno máte schůzku nebo si chcete vychutnat aperitiv. V našem salonku Vám po celý den rádi nabídneme kávu, nápoje nebo malé občerstvení. Naše recepce je nepřetržitě připravena Vám poradit či pomoci. Pro jednání nebo obchodní schůzky je Vám k dispozici náš salonek – na přání též moderní prezentační vybavení. 

Rezervace
Hotel Alexander
Masarykovo náměstí 13
Stříbro, 349 01


+420 373 737 816
+420 721 668 968
Fotogalerie